Krahule, Słowacja

Słowacja Karnety

Słowacja: Ceny karnetów narciarskich

Ile kosztuje karnet narciarski w wybranym przez Was ośrodku narciarskim? Prezentujemy aktualne ceny skipassów z ośrodków narciarskich w regionie Słowacja. W których ośrodkach narciarskich karnety są tanie, gdzie można kupić tanie skipassy? Na tej stronie sprawdzicie, jakie są ceny karnetów dziennych i tygodniowych (na 6 dni) dla dorosłych i ulgowych. Jeśli macie dalsze pytania dotyczące cen, kliknijcie bezpośrednio na ośrodek narciarski, który chcecie odwiedzić, tam znajdziecie więcej cen karnetów narciarskich, na przykład ceny karnetów popołudniowych lub karnetów sezonowych.

Słowacja Ceny karnetów

*Wszystkie ceny w €
Nazwa ośrodka
Karnet sezonowy Dorośli
Karnet sezonowy Dzieci
Dzień roboczy Dorośli
Dzień roboczy Dzieci
Kupuj online
Bachledka Ski&Sun239.00219.0027.5025.00
Fun Park Žiarce99.0079.0013.0011.00
Hnilčík - Ski centrum Mraznica0.000.0018.0015.00
Hriňová - Košútka269.00149.0017.009.00
Jasna (Chopok)519.00369.00--
Kasárne Javorníky240.00200.0018.0012.00
Krahule250.000.0025.000.00
Kubašok - Spišské Bystré80.0065.0015.0013.00
Makovica - Nižná Polianka150.00150.0021.0021.00
Winter Park Martinky300.00200.0031.0022.00
Mýto Ski & Bike180.00180.0022.0015.00
Opalisko - Závažná Poruba210.00130.0022.0016.00
Skipark Oravice249.00249.0027.5025.00
Oravský Podzámok - Racibor150.0090.0022.0015.00
Oščadnica - Športcentrum180.00130.0018.0016.00
PARK SNOW Donovaly300.00210.0032.0022.00
Pezinská Baba200.00160.0018.0014.00
Plejsy260.00220.0022.0018.00
Resort Levočská dolina550.00-24.0022.00
Roháče Spálená370.00265.0032.0024.00
Ružomberok - Malino Brdo299.00209.0028.0020.00
SKI PARK Kubínska270.00160.0030.0019.00
Šachtičky190.00140.0022.0015.00
Salamandra Resort180.00180.0030.2030.20
Zastrzeżenie: Ceny mogą ulec zmianie. Aktualne informacje można uzyskać w ośrodkach narciarskich.

Zaplanuj swój wyjazd

Słowacja Zakwaterowanie

Słowacja Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Słowacja Informacje o karnecie sezonowym

Ile razy będziesz odwiedzać ośrodek Słowacja? A season Pass is the best choice for avid skiersand for all who want to return to the resorts in Słowacja through entire winter season. Skiers can choose from various season pass types to suit all ages and preferences.

Posiadacze karnetów sezonowych otrzymują najlepszą cenę i różne korzyści jako dodatek do ich sezonowych karnetów.

Słowacja Dzienne karnety - informacje

Dzienne karnety na sezon narciarski 2022 - 2023 różnią się w zależności od daty, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny karnetów early bird są zwykle różne od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów pod koniec sezonu mogą również zaoszczędzić Twoje pieniądze.

Gdzie kupić karnety?

Karnety można kupić online na stronie ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do danego ośrodka.

Oferty

Kupowanie biletów z wyprzedzeniem jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie. Polecamy sprawdzenie strony ośrodka z ofertami specjalnymi, gdzie znajdziesz wszystkie rodzaje ofert, w tym oferty detaliczne, noclegowe i lekkie bilety.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.