Ski Podjavorník Ceny karnetów 2023/24

Ski Podjavorník Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Ski Podjavorník? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Ski Podjavorník Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 4 lis 2016
Dzieci6-12
Dorośli
1-dniowy8.0014.00
1-dniowy - weekend8.0014.00
4-godzinny-11.00
Dodatkowe informacje: Deti do 6 rokov zdarma.

Ostatnia aktualizacja cen 04. lis 2016. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Ski Podjavorník Zakwaterowanie

Ski Podjavorník Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Ski Podjavorník Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Ski Podjavorník? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Ski Podjavorník przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Ski Podjavorník Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Ski Podjavorník ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 07. sty 2024 i datą zamknięcia 29. lut 2024. Dzięki 4 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +421 948 077 018.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: