Starý Smokovec Ceny karnetów 2022/23

Starý Smokovec Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Starý Smokovec? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Starý Smokovec Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci6-11
Młodzież12-17
Dorośli18-59
Seniorzy60+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 wrz 2022369.00419.00519.00419.00
Dodatkowe informacje: Šikovná sezónka Premium: Šikovná sezónka platí v strediskách Mölltaler Gletscher (AT), Ankogel (AT) a Muttereralm (AT), Jasná (SK), Tatranská Lomnica (SK), Štrbské Pleso (SK), Starý Smokovec (SK), Szczyrk - SMR/BSA/COS (PL), Špindlerův Mlýn (CZ) a Ještěd (CZ).

Ostatnia aktualizacja cen 23. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Starý Smokovec Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 22 gru 2020
Dodatkowe informacje: V lyžiarskych strediskách Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso sa skipasy predávajú za dynamické ceny. Ceny závisia od vyťaženosti strediska v daný deň, od dátumu rezervácie, počasia, ale aj od typu sezóny (hlavná a mimosezóna). Online skipasy sa predávajú už od 19 €, počas Vianoc od 27 € a počas Silvestra od 39 € v stredisku Jasná, resp. počas Vianoc od 25 € a počas Silvestra od 35 € vo Vysokých Tatrách.

Ostatnia aktualizacja cen 22. gru 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Starý Smokovec Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Starý Smokovec Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Starý Smokovec? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Starý Smokovec przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Starý Smokovec Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Starý Smokovec ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 25. gru 2023 i datą zamknięcia 17. mar 2024. Dzięki 3 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +421 903 112 200.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: