Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch Ceny karnetów 2022/23

Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:DzieciMłodzieżDorośliSeniorzy
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 17 kwi 2022200.00280.00525.00420.00
Dodatkowe informacje: Val di Fassa/Carezza skipass - e valido Fedaia Pass (Marmolada), Ciampac (Alba di Canazei), Belvedere (Canazei), Col Rodella (Campitello di Fassa), Buffaure (Pozza di Fassa, Aloch, Fraine e Pera di Fassa), Catinaccio (Vigo di Fassa), Carezza.

Ostatnia aktualizacja cen 06. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
NazwaOstatnia aktualizacja: 11 lis 2019MłodzieżDorośliSeniorzy
1-dniowy - weekend38.0054.0049.00
2-dniowy75.00107.0096.00
6-dniowy191.00273.00246.00
Dodatkowe informacje: Val di Fassa - Carezza ski pass prices, valid during the high season

Ostatnia aktualizacja cen 11. lis 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Campitello di Fassa - Col Rodella - Sellajoch ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 03. gru 2022 i datą zamknięcia 10. kwi 2023. Dzięki 10 trasom i 10 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +39 (0462) 609620.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: