Utah, Brian Head

Brian Head Resort Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Brian Head Resort? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Brian Head Resort Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci13-18
Młodzież19-24
Dorośli37-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 6 paź 2023749.00849.001,149.00949.00
Dodatkowe informacje: Power Pass prices as of this writing.. This is for Power Pass pricing (unlimited Access to Brian Head and 7 other mountains). Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 06. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Brian Head Resort Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 6 paź 2023
Dorośli
1-dniowy57.00
1-dniowy - weekend59.00
Dodatkowe informacje: Dec 22 & 23 sample online pricing as of this writing. Lift ticket pricing and availability are date specific. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 06. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Brian Head Resort Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Brian Head Resort Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Brian Head Resort? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Brian Head Resort przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Brian Head Resort Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Brian Head Resort ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 15. lis 2024 i datą zamknięcia 11. maj 2025. Dzięki 72 trasom i 8 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 866-930-1313.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.