Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova Ceny karnetów 2022/23

Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci2004-2009
Dorośli
Seniorzy
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 1 maj 2023309.00774.00735.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 10 paź 2022
Dodatkowe informacje: Die Bergbahnen im Montafon und Brandnertal werden ab kommendem Winter dynamische Preise für Tages- und Mehrtageskarten einführen. Tickets können bequem und einfach zu attraktiven Preisen von zu Hause aus im Webshop gebucht werden, lästige Anstehzeiten an den Kassen entfallen.

Ostatnia aktualizacja cen 10. paź 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 08. gru 2022 i datą zamknięcia 16. kwi 2023. Dzięki 80 trasom i 35 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +43 (0) 5557 6300.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: