Aktualne warunki narciarskie Pec pod Sněžkou

Przed wyjazdem na narty sprawdź warunki narciarskie w ośrodku Pec pod Sněžkou. Obecnie nie posiadamy żadnych informacji na temat sumy opadów śniegu dla ośrodka Pec pod Sněžkou. Z tej strony można dowiedzieć się, ile stoków i wyciągów jest czynnych, kiedy ostatnio padał śnieg, ile śniegu spadło i jaka jest pogoda w ośrodku.
Pec pod SněžkouZamknięty

Ostatnie opady śniegu

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Obecnie warunki niesprzyjające, pogoda powoduje że śnieg mokry i ciężki. Ok godz 11 już są muldy i prześwity trawy i piasku. Bardzo niebezpiecznie. Wszyscy się wywróciliśmy po kilka razy ok 14:00 zrezygnowaliśmy - szkoda zdrowia.
3 miesiące temu

Przegląd Ośrodka

hero
07. gru
Planowany początek sezonu
31. mar
Planowane zakończenie sezonu
Narty w ośrodku narciarskim Pec pod Śnieżką Stacja narciarska Pec pod Sněžkou jest częścią największego czeskiego terenu narciarskiego SkiResort Černá hora - Pec i oferuje trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności, od oślich łączek dla dzieci i początkujących, po trudne tereny zjazdowe, w tym czarną trasę dla najbardziej doświadczonych narciarzy. Ośrodek narciarski w Pecu jest szczególnie popularny wśród rodzin z dziećmi - co ważne dzieci do lat 6 jeżdżą na nartach w Pecu za darmo, starsze dzieci i juniorzy ze znaczną zniżką. Wieczorem czynne są stoki ze sztucznym oświetleniem - najdłuższa i najlepiej oświetlona trasa w całych Czechach znajdują się właśnie tutaj: trasa Javor. ► Atrakcje 8-metrowy tunel narciarski, utworzony na specjalnym stoku narciarskim Funline, pełen zabawnych elementów i ostrych zakrętów. Polecamy także tor do giganta z pomiarem czasu na stoku narciarskim Zahrádky. Dla miłośników snowboardu i freestyle'u, w rejonie Javora przez cały sezon działa duży snowpark. Na narciarzy biegowych czeka trasa karkonoska. ► Usługi w ośrodku W ośrodku funkcjonuje szkółka narciarska, serwis i wypożyczalnia sprzętu sportowego (»SkiResort LIVE«). Dostępna jest również opieka nad dziećmi. W dolinie pod Śnieżką znajdziesz także wszystkie inne usługi - noclegi w niezliczonych hotelach, pensjonatach i domach prywatnych, kryte baseny, dyskoteki, restauracje w centrum wioski i bezpośrednio na stokach i wreszcie w barach apres-ski, gdzie zabawa prawie nigdy się nie kończy. ► Transport w SkiResort Skibus szybko przewizi narciarzy między poszczególnymi ośrodkami narciarskimi SkiResortu. Oprócz tej tradycyjnej formy transportu, w sezonie głównym działa również przewóz narciarzy pomiędzy ośrodkami Cerná hora i Pec pod Sněžkou na specjalnie przystosowanym ratraku.  Jednak transport ratrakiem jest możliwy tylko w kierunku z Černéj hory do Peca. Z kolei dojazd z Peca do Černéj hory - Jańskich Łaźni tylko skibusem. ► Propozycje zakwaterowania w Pecu pod Śnieżką Oferty zakwaterowania w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, apartamentach, domkach letniskowych, hostelach lub kwaterach prywatnych można znaleźć również tutaj: Zakwaterowanie w ośrodku Pec pod Sněžkou.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki w Pobliżu & Powiązane Regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.