Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje!Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Polska, Europa, Małopolskie, Zakopane, Tatry i Podtatrze

Zakopane - Kasprowy Wierch Ceny karnetów

Dodaj ośrodek do porówniania

Ceny karnetów w ośrodku Zakopane - Kasprowy Wierch

Ile w tym sezonie kosztują skipassy w ośrodku Zakopane - Kasprowy Wierch? Przedstawiamy ceny karnetów w dni robocze i w weekend. Znajdziecie tu także ceny skipassów dwudniowych, sześciodniowych i popołudniowych. Życzymy świetnej zabawy podczas szusowania w ośrodku Zakopane - Kasprowy Wierch!

Zakopane - Kasprowy Wierch | Skipassy | Aktualne ceny

Ostatnia aktualizacja: 30 lis 2017
DzieńDzieci
(0-4)
Młodzież
(5-15)
Dorośli
(16-64)
Seniorzy
(65+)
Dzień roboczyPLN 0PLN 99PLN 130PLN 99
WeekendPLN 0PLN 99PLN 130PLN 99
Karnet popołudniowyPLN 0PLN 89PLN 110PLN 89
Karnet 2-dniowyPLN 0PLN 195PLN 240PLN 195
Karnet 6-dniowy----
Kup karnet
Z okazji planowanego na sobotę 2.12. otwarcia sezonu obowiązują promocyjne ceny Skipassów: > 4-godzinny Skipass (przejazd koleją Kasprowy Wierch + korzystanie z Kotła Gąsienicowego przez 4h + zjazd w dół koleją KW) = NORMALNY: 88 zł, ULGOWY: 69 zł; > 1 dzień Skipass (przejazd koleją Kasprowy Wierch + jednodniowe korzystanie z Kotła Gąsienicowego + zjazd w dół koleją KW) = NORMALNY: 99 zł, ULGOWY: 79 zł; > 2 dni Skipass (przejazd koleją Kasprowy Wierch + korzystanie z Kotła Gąsienicowego przez 2 dni + zjazd w dół koleją KW) = NORMALNY: 189 zł, ULGOWY: 155 zł *Promocja trwa od 2.12.2017 r. do 8.12.2017 r. Podane w tabeli ceny biletów jednodniowych, dwudniowych i popołudniowych zawierają 1 przejazd koleją Kasprowy + kartę czasową Gąsienicowa, Goryczkowa. Dostępne są też droższe bilety bez limitu korzystania z kolei Kasprowy. Istnieje też możliwość zakupu tańszych karnetów dla zarejestrowanych użytkowników. SKIPASS UPOWAŻNIA RÓWNIEŻ DO KORZYSTANIA Z TRASY SLALOMOWEJ NA GĄSIENICOWEJ WRAZ Z POMIAREM CZASU "Bilet popołudniowy" to w tym wypadku bilet 4-godzinny.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Zakopane - Kasprowy Wierch prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami

Reklama

Najnowsze wiadomości

Zobacz wszystkie

Reklama

Hotel w ośrodku Zakopane - Kasprowy Wierch

Hotel Crocus Zakopane Zakopane - Kasprowy Wierch

Hotel Crocus Zakopane

Nowoczesny i elegancki Hotel Crocus powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc Polski, w pięknej malowniczej scenerii Tatrzańskieg...
 
Porównaj ceny

Reklama