Kurtka narciarska współtworzona przez narciarzy alpejskich

Artykuły Sprzęt i wyposażenie Kurtka narciarska współtworzona przez narciarzy alpejskich

Wraz z inauguracją Pucharu Świata w Soelden, renomowany norweski producent odzieży narciarskiej Helly Hansen zaprezentował nowy model kurtki opracowanej wspólnie z norweskim i kanadyjskim teamem narciarstwa alpejskiego. Kurtka World Cup Infinity Insulated posiada szereg funkcji technicznych, zaprojektowanych specjalnie w odpowiedzi na potrzeby zawodowych narciarzy alpejskich, jak i amatorów narciarstwa.

 Kurtka dla reprezentacji Kanady i Norwegii

Dzięki ponad 140-letniemu doświadczeniu Helly Hansen jest marką, której ufają profesjonaliści. Producent wykorzystuje swoją wiedzę do tworzenia sprzętu, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Norweska marka współpracuje z profesjonalistami podczas procesu projektowania i rozwoju produktu. Bierze pod uwagę ich opinie i dopracowuje każdy szczegół, aby dostarczać produkty o maksymalnej wydajności i ochronie.

Kurtka Helly Hansen World Cup Infinity Insulated

Helly Hansen jest oficjalnym partnerem technicznym reprezentacji narodowych Kanady i Norwegii. Obie drużyny narciarstwa alpejskiego wyraziły potrzebę posiadania ciepłej, wygodnej kurtki, którą można łatwo zakładać i zdejmować. Profesjonalni sportowcy potrzebują ciepła podczas korzystania z wyciągu narciarskiego. Jednocześnie mogą zdjąć kurtkę przed ukończeniem zjazdu. Ponieważ trening wymaga powtarzalności, często muszą zdejmować i zakładać kurtkę wiele razy w ciągu dnia.

50% materiałów z recyklingu

Wykorzystując opinie członków tych drużyn, stworzono kurtkę, która łączy innowacyjne technologie z funkcjonalnym wzornictwem. Kurtka World Cup Infinity Insulated wyposażona jest w LIFA INFINITY™, odpowiedzialną, profesjonalną wodoodporną / oddychającą technologię Helly Hansen. Produkt wykonano z całkowicie wodoodpornej / oddychającej membrany LIFA INFINITY™, uzyskanej bez użycia chemicznych impregnatów, w połączeniu z minimum 50% zawartością materiałów pochodzących z recyklingu i trwałą hydrofobową powłoką bez PFC.

Kurtka Helly Hansen World Cup Infinity Insulated

Dodatkowe zamki

Ponadto nowa kurtka Helly Hansen posiada zamek błyskawiczny na przedramionach. Ułatwia to profesjonalistom zakładanie i zdejmowanie kurtki podczas noszenia ochraniaczy na ramionach. Użytkowanie ułatwia dwukierunkowy zamek błyskawiczny z przodu i regulowane mankiety. Zaprojektowane je tak, aby były łatwe w obsłudze w rękawiczkach.

Kurtka Helly Hansen World Cup Infinity Insulated

Kurtka World Cup Infinity Insulated – funkcje

Dodatkowe funkcje obejmują wysoki kołnierz dla dodatkowej ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Kurtka posiada również izolację PrimaLoft® Black Ocean z recyklingu, w tym na kapturze kompatybilnym z kaskiem dla dodatkowego komfortu i ciepła, odblaski RECCO® dla dodatkowego bezpieczeństwa, regulowany fartuch przeciwśnieżny, wiele kieszeni, przegubowe rękawy dla optymalnej mobilności, wentylację z siatki dla dodatkowej oddychalności oraz Life Pocket + ™, aby telefony działały dłużej w chłodniejszym klimacie.

Damska kurtka jest również wyposażona w rozpinany zamek błyskawiczny z tyłu. Zapewnia on lepsze dopasowanie i optymalny komfort dla różnych kobiecych typów ciała.

Kurtka Helly Hansen World Cup Infinity Insulated

Aby dowiedzieć się więcej o partnerstwie Helly Hansen z norweskimi i kanadyjskimi drużynami narciarstwa alpejskiego, odwiedź www.hellyhansen.com.

Podziel się:
Copyright © 1995-2024  Mountain News LLC.  All rights reserved.