Mid-Atlantic Karnety

Mid-Atlantic: Ceny karnetów narciarskich 2026/2027

Ile kosztuje karnet narciarski w wybranym przez Was ośrodku narciarskim? Prezentujemy aktualne ceny skipassów z ośrodków narciarskich w regionie Mid-Atlantic. W których ośrodkach narciarskich karnety są tanie, gdzie można kupić tanie skipassy? Na tej stronie sprawdzicie, jakie są ceny karnetów dziennych i tygodniowych (na 6 dni) dla dorosłych i ulgowych. Jeśli macie dalsze pytania dotyczące cen, kliknijcie bezpośrednio na ośrodek narciarski, który chcecie odwiedzić, tam znajdziecie więcej cen karnetów narciarskich, na przykład ceny karnetów popołudniowych lub karnetów sezonowych.

Mid-Atlantic Ceny karnetów

*Wszystkie ceny w US$

Nazwa ośrodkaKarnet sezonowy DorośliKarnet sezonowy Dzieci1-dniowy Dorośli1-dniowy DzieciKup online
Bear Creek Mountain Resort509.0025.0050.000.00-
Belleayre799.00369.00119.0079.00-
Big Boulder1,089.00555.00121.00108.00-
Blue Knob699.00375.0060.00--
Blue Mountain Resort759.0079.0059.00--
Brantling Ski Slopes430.000.0035.00--
Bristol Mountain965.000.0086.00--
Bryce Resort630.00----
Buffalo Ski Club Ski Area-500.0032.0015.00-
Camelback Mountain Resort399.0079.0089.00-Kup online
Campgaw Mountain339.00299.0041.00--
Canaan Valley Resort599.00-65.00--
Catamount599.000.00109.000.00-
Dry Hill Ski Area411.00363.0035.00--
Elk Mountain Ski Resort1,120.00955.0080.0055.00-
Gore Mountain1,259.00130.00124.0015.00-
Greek Peak999.00-120.000.00-
Hidden Valley Resort1,089.00555.0083.0066.00-
Holiday Mountain565.00-60.00--
Holiday Valley1,091.00-98.000.00Kup online
Holimont Ski Area--100.000.00-
Hunt Hollow Ski Club515.70-65.00--
Hunter Mountain1,089.00555.00128.0097.00-
Jack Frost1,089.00555.00109.0097.00-
Kissing Bridge499.00----
Labrador Mt.649.00-89.0019.00-
Liberty1,089.00555.00125.00113.00-
Maple Ski Ridge419.0025.0038.00--
Massanutten560.00-86.00--
McCauley Mountain Ski Center325.00-35.000.00-
Montage Mountain799.00-89.00--
Mount Peter Ski Area499.00250.0060.00--
Mount Pleasant of Edinboro350.00-35.00--
Mountain Creek Resort349.99-89.99--
Peek'n Peak820.00615.0061.000.00-
Plattekill Mountain879.0099.0080.0015.00-
Royal Mountain Ski Area525.00-60.000.00-
Seven Springs1,089.00555.00110.0099.00-
Shawnee Mountain Ski Area549.00549.0065.00-Kup online
Ski Big Bear435.00-73.000.00-
Snow Ridge525.000.0055.0020.00-
Snowshoe Mountain Resort622.80346.80100.0085.00Kup online
Song Mountain727.00-89.0019.00-
Swain799.0020.0060.000.00-
The Omni Homestead Resort--68.00--
Timberline Mountain699.00466.00104.0069.00-
Titus Mountain549.00-79.00--
Tussey Mountain579.000.0048.000.00-
West Mountain949.00749.0064.0044.00-
Whiteface Mountain Resort1,239.00130.00134.0015.00-
Whitetail Resort1,089.00555.00125.00113.00-
Willard Mountain650.00-65.00--
Windham Mountain2,500.00400.00225.00-Kup online
Wintergreen Resort749.00-89.00-Kup online
Winterplace Ski Resort699.00-60.000.00-
Wisp789.00-89.00-Kup online
Woods Valley Ski Area600.00-65.00--

Zastrzeżenie: Ceny mogą ulec zmianie. Aktualne informacje można uzyskać w ośrodkach narciarskich.

SkiGPT

Mid-Atlantic Informacje o karnetach sezonowych i dziennych

Mid-Atlantic Informacje o karnecie sezonowym

Ile razy zamierzasz odwiedzać ośrodki narciarskie w regionie Mid-Atlantic? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i dla wszystkich, którzy chcą szusować w ośrodkach w regionie Mid-Atlantic przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, które odpowiadają wszystkim grupom wiekowym i preferencjom.

Posiadacze karnetów sezonowych otrzymują najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Mid-Atlantic Informacje o karnetach dziennych

Ceny dziennych karnetów na sezon narciarski 2026/27 różnią się w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny karnetów w przed sezonem są zwykle niższe od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów pod koniec sezonu również pomągą zaoszczędzić Twoje pieniądze.

Gdzie kupić karnety?

Karnety można kupić online na stronie ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do danego ośrodka.

Promocje

Kupowanie biletów z wyprzedzeniem jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie. Polecamy sprawdzenie strony ośrodka z ofertami specjalnymi, gdzie znajdziesz wszystkiego rodzaju promocje, w tym rabaty na nocleg i karnety.