Polish

Karnet Tatry Super Ski obejmuje już 17 ośrodków narciarskich

18. listopad 2019 | Skiinfo

Nowinki z regionów Małopolskie

Ośrodki w tym artykule: Skipark Oravice, Bukowina Tatrzańska - Rusiń ski

Karnet Tatry Super Ski - wspólny skipass dla Podhala

Karnet Tatry Super Ski - wspólny skipass dla Podhala

Prawa autorskie: Tarty Super Ski

Kolejne trzy stacje narciarskie dołączyły w tym sezonie do wspólnego podhalańskiego karnetu Tatry Super Ski. Skipass obejmuje obecnie już 17 ośrodków, 91 tras narciarskich o długości 57 km.

Jeszcze niedawno ośrodki narciarskie na Podhalu zamiast współdziałać ostro ze sobą konkurowały. Początkiem zmian w tym zakresie był sojusz Tatry Ski, który w 2011 r. wspólnym karnetem połączył 5 stacji. Pięć lat  później powstał Góral Skipass. Kropkę nad i postawiono w ubiegłym roku łącząc oba projekty w ramach karnetu Tatry Super Ski, co znacząco zwiększyło jego atrakcyjność. Narciarze i snowboarderzy mogli dotąd korzystając z niego śmigać w 14 ośrodkach. Teraz dołączyły do nich trzy kolejne: Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej, Meander Ski & Thermal Park w Oravicach na Słowacji i Długa Polana w Nowym Targu. 

Tatry Super Ski  - © Tatry Super Ski

Tatry Super Ski

Prawa autorskie: Tatry Super Ski

Nowi członkowie aliansu zwiększają atrakcyjność projektu i jego różnorodność. Rusiń-Ski w Bukowinie Tatrzańskiej posiada jedną z najnowocześniejszych kolei krzesełkowych i oferuje przepiękne widoki. Meander Ski & Thermal Park wpisuje się w popularny trend łączenia możliwości jazdy na nartach z kąpielą geotermalną. Długa Polana to położony u stóp Gorców klimatyczny i dynamicznie rozwijający się ośrodek.

Inicjatorzy projektu zapowiadają, że to nie koniec rozwoju karnetu. Andrzej Zając, prezes Góral Skipass, współkoordynujący rozwój projektu podkreśla, że Tatry Super Ski to projekt otwarty, do którego zapraszeni są wszyscy zainteresowani. 

Gdzie obowiązuje karnet TATRY SUPER SKI w sezonie 2019/20:

Skipass Tatry Super Ski można kupić we wszystkich stacjach oraz online na stronie www.tatrysuperski.pl.

Dla każdego coś miłego

Poszukiwacze adrenaliny oraz wielbiciele profesjonalnych stoków o charakterze stricte sportowym  dzięki Tatry Super Ski będą mogli poczuć się jak pędzący po zwycięstwo alpejscy mistrzowie. Do ich dyspozycji będzie 6 zaawansowanych tras zjazdowych posiadających homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Mocy wrażeń i sportowych uniesień dostarczą także trzy strefy SNOW PARK z przeszkodami na różnym poziomie, w których sympatycy freestylu z pewnością znajdą coś dla siebie.

Najmłodsi adepci śnieżnych aktywności na stoku oraz Ci, którzy w tym sezonie rozpoczną swoją życiową przygodę ze sportem zimowym w ramach karnetu skorzystają z dedykowanych stref do nauki oraz 17 wyciągów taśmowych zapewniających nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo w stawianiu pierwszych kroków na stoku. Na terenie każdego z ośrodków znajdą oni również profesjonalne szkółki dzielące się mistrzowską sztuką narciarskiego i snowboardowego kunsztu. 

Miłośnicy biegówek z kolei z pewnością odnajdą się na 4 trasach biegowych zaspokajających wymagania niejednego konesera tego sportu.

Atrakcji nie zabraknie również dla wielbicieli leczniczo-rekreacyjnych kąpieli termalnych, którzy    będą mogli skorzystać z oferty dwóch kompleksów - Terma Bania oraz Aqua Park Zakopane. Od 25  grudnia w ofercie Tatry Super Ski dostępny będzie karnet pakietowy obejmujący zarówno  skipass, jak i możliwość skorzystania z atrakcji tych wodnych kompleksów. Co ważne uprawnienia w ramach pakietu działać będą niezależnie, dając jego posiadaczom możliwość dłuższego delektowania się atrakcjami Podhala, z których skorzystać będzie można nawet w dwóch różnych dniach - jednego dnia szusując na stoku, innego korzystając z atrakcji tatrzańskich kąpielisk. 

Tatry Super Ski  - © Tatry Super Ski

Tatry Super Ski

Prawa autorskie: Tatry Super Ski

Już teraz skorzystać można z trwającej przedsprzedaży karnetów na sezon narciarski 2019/2020. Do północy 24 grudnia 2019 kupując bilety w cenie z niskiego sezonu, będzie można wykorzystać je w sezonie wysokim (od 25 grudnia 2019 do 8 marca 2020)! Promocja dotyczy tylko karnetów zakupionych online.

Reklama

Wiadomości z ośrodków

Reklama

Reklama