Polish

Co nowego w Szczyrku w sezonie 2020/21? [wideo]

W Szczyrku wkrótce ruszą armatki śnieżne

W Szczyrku wkrótce ruszą armatki śnieżne

Prawa autorskie: Szczyrk Mountain Resort

Ośrodek narciarski Szczyrk Mountain Resort prowadzi przygotowania do zbliżającego się sezonu narciarskiego, który - jeśli tylko pogoda i sytuacja epidemiczna pozwolą - ma ruszyć 18 grudnia.

W ośrodku rozstawiane sa armatki śnieżne i gdy tylko temperatury sie obniżą rozpocznie się naśnieżnaie stoków. Po kilku latach gigantycznych inwestycji w tym roku w Szczyrku nie będzie aż tak rewolucyjnych zmian, do jakich w ostatnich sezonach przyzwyczaił nas ten ośrodek. Ale jest kilka ciekawych nowości, które powinny zainteresować narciarzy. 

Szczegóły przedstawia w poniższym wideo dyrektor ośrodka Grzegorz Przybyła. Jedną z najbardziej wyczekiwanych zmian jest wprowadzenie do cennika karnetow na kilka godzin. Na brak takiej oferty narzekali w ubiegłym sezonie narciarze, którzy nie chcieli spędzac na stoku całego dnia. Ponadto rozbudowana została oferta dla skitourowców (wypożyczyć będzie można splitboardy i skorzystać ze szkoleń skitourowych). Zmiany dotyczą również kursów narciarskich dla dzieci, w których uczestniczyć będą mogły już czterolatki.

Z filmu powiedzie się także, ajk przebiegają przygotowania do sezonu w pozostałych ośrodkach narciarskich należących do Tatra Mountain Resort, jak słowacki Chopok (Jasna), stacje w Wysokich Tatrach czy austriacki lodowiec Moelltal.

Co nowego w ośrodkach TMR w sezonie 2020/21?

Video

Reklama

Reklama

Reklama